Zaniemyśl to spokojna i urokliwa wioska położona w północno-zachodniej Wielkopolsce, kilkanaście kilometrów na południe od Poznania (wikipedia.org). To prawdziwa ostoja ciszy i przyrody. Coraz częstszym widokiem na ulicach zurbanizowanej wioski, liczącej ponad dwa tysiące mieszkańców są liczne grupki turystów, którzy przyjechali tu, aby odpocząć od zgiełku, miejskiego hałasu i wszelkiej szarej codzienności. Zaniemyśl to idealne miejsce na odpoczynek z dala od wszystkich czynników, które powodują u nas ból głowy. Jak sama nazwa wskazuje, a właściwie sugeruje, w Zaniemyślu przestaniesz myśleć o wszelkich problemach czy kłopotach. Jak to możliwe? Las to miejsce niezwykle wyciszające, spokojne, w którym każdy z nas może poczuć się błogo i wyjątkowo. Potężne drzewa, zielone liście, osobliwi mieszkańcy, a także magiczny śpiew ptaków relaksują zarówno naszą duszę, jak i ciało. To z pewnością ciekawszy krajobraz od znacznie wyższych, szarych budynków czy zatłoczonych ulic.

Zaniemyśl to przykład miejscowości, w której za wspaniały relaks nie zapłacisz dużo. Do prawdziwego odpoczynku wystarczy Ci jedynie zaciszne miejsce, a także wygodny i przestronny pokój. Oczywiście mile widziane są różne udogodnienia oraz atrakcyjna oferta żywieniowa. Jednym z takich obiektów jest niezwykle rodzinna i przyjacielska Villa Orzech, położona w leśnym zaciszu. Jednym hałasem dobiegającym zza okien pokojowych nie są ryki samochodów, wrzaski wścibskich turystów, lecz spokojny, budzący nas śpiew ptaków wraz z promieniami słonecznymi, które dają kopa i pozytywną energię na cały dzień! Obiekt położony jest w dogodnej lokalizacji. Zaledwie trzysta metrów stąd znajduje się klimatyczny las, a także malownicze jezioro. Warto dodać, że miejscowe kompleksy leśne obfitują w grzyby czy jagody, na zbieraniu których można miło i aktywnie spędzić czas. Obiekt oferuje trzydzieści osiem miejsc noclegowych w przestronnych i nowocześnie urządzonych wnętrzach. Willa dysponuje także pięknie zagospodarowanym ogrodem, w którym można miło spędzić czas z bliskimi przy wspólnym grillowaniu czy grze w piłkarzyki lub tenisa stołowego. To jeden z najchętniej wybieranych noclegów, jednak baza noclegowa (meteor-turystyka.pl) jest znacznie szersza.

Niektórym może się wydawać, że Zaniemyśl to zwykła wioska. Owszem, ale w jej sercu kryje się malownicze jezioro, nad którym latem wypoczywają plażowicze, rybacy łowią ryby, a zakochani podziwiają zachody słońca.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>